Pożyczki dla zadłużonych bez przelewania grosza krok po kroku

Możliwość zaciągnięcia pożyczki ma każdy, kto posiada dochody. Nawet zadłużenie nie jest olbrzymią przeszkodą w uzyskaniu zobowiązania. Wiele firm pożyczkowych ma oferty przygotowane specjalnie z myślą o tej właśnie grupie klientów. Sytuacja nieco zmienia się, gdy w grę wchodzi konieczność zaciągnięcia pożyczki, ale bez rachunku w banku lub bez przelewania grosza. Z jakich rozwiązań może skorzystać osoba zadłużona.

Czy da się potwierdzić tożsamość bez konta?

Są dwa sposoby, które umożliwiają pomyślne przejście procesu weryfikacji:

  • Przekierowanie na stronę z dostępem do konta – rozwiązanie idealne, gdy na rachunku nie ma środków, by wykonać przelew weryfikacyjny, a pieniądze chce się otrzymać właśnie na konto. Specjalna strona uzyskuje dostęp do rachunku bankowego, co jest w pełni bezpieczne, i z niego pobiera historię wpływów i wydatków. Dzięki temu nie tylko dochodzi do potwierdzenia tożsamości, ale również ocena zdolności.

  • Czek GIRO – to doskonały sposób na uzyskanie gotówki, jeśli nie tylko nie można wykonać przelewu, ale również chce się otrzymać pieniądze poza rachunkiem bankowym. Czek GIRO to wygodne rozwiązanie, które pozwala potwierdzić tożsamość i odebrać pożyczoną kwotę w każdym oddziale Poczty Polskiej.

Pożyczki dla zadłużonych bez przelewania grosza – jak wziąć?

Raport Polska bankowość w liczbach wskazuje, że na koniec 2019 roku banki prowadziły niemal 33 mln kont osobistych, a 17,2 mln klientów korzystało z bankowości internetowej. To właśnie tak szybki rozwój bankowości online sprawił, że inne niż internetowe formy pożyczania i potwierdzania tożsamości są mniej liczne na rynku finansowym. Niewiele firm pożyczkowych oferuje pożyczki dla zadłużonych bez przelewania grosza, jednak nie oznacza to, że pożyczkobiorca nie ma wyboru. Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z ofertą i wybranie tej, która będzie korzystna. Kolejnym złożenie wniosku. Następnie czek GIRO przesyłany jest za pośrednictwem kuriera. Po otrzymaniu czeku można go zrealizować w oddziale Poczty Polskiej.

 

Artykuł inspirowany wpisami ze strony https://pozyczkalux.pl/ ,dziękujemy za wiedzę którą przekazujecie.